Remis w Bielsko - Białej !

W sobotnim spotkaniu na przeciw siebie stanęły drużyny z pierwszych miejsc tabeli. BTS Bielsko - Biała podejmował zespół LKS Polonia Prószków. Ze względu na spóźnienie sędziów obie drużyny w napięciu i skupieniu oczekiwały początkowego gwizdka. Z momentem rozpoczęcia spotkania gospodarze jak i przyjezdni ruszyli mocno z ofensywą. Wygrana w tym meczu była bardzo ważna dla obu stron, ponieważ decydowałaby o stołku lidera. Boisko w Bielsko Białej na ten mecz zamieniło się w pole bitwy. Strzał za strzałem, atak za atakiem, obrona za obroną. Na szalę gospodyń niestety przelała się ilość akcji podbramkowych, ale jedna jak i druga drużyna nie mogłaby pochwalić się skutecznością w tym meczu. W aspekcie obrony znowu popisała się bramkarka Polonii Prószków Anna Józefczyk. Niejednokrotnie ratowała swój zespół od utraty gola i w tym meczu była niepokonana, zachowując zerowe konto do końca spotkania. Takim samym rezultatem mogła się pochwalić golkiperka gospodyń. Z wynikiem 0:0 zakończyło się "spotkanie na szczycie". Akcji podbramkowych w naszej drużynie nie wykorzystały kolejno Klaudia Gogolok, Karolina Sobotkiewicz, Angela Kaźmierz oraz Natalia Koptoń. Jedną i drugą drużynę od strzelenia jak i straty bramki dzieliły centymetry. Pomimo remisu nasz zespół z boiska zszedł z optymalnym zadowoleniem. W tym meczu oddały całe serce i włożyły wszystkie siły, aby udowodnić, że mogą mierzyć się z najlepszymi. Na kolejne spotkanie zapraszamy za dwa lub trzy tygodnie. Więcej informacji wkrótce.