Pierwsze trzy punkty w kieszeni !

Nowy sezon 2015/ 2016 drugiej ligi kobiet CZAS START !
Nasze zawodniczki z przytupem rozpoczęły zmagania w nowym sezonie, na swojej murawie podejmując zespół
AZS II PWSZ Wałbrzych. O godzinie 16.35 rozbrzmiał pierwszy gwizdek. Po okresie przygotowawczym, pełne sił Prószkowianki ruszyły do walki, od samego początku trzymając się wyznaczonej taktyki. Wybuch szczęścia na trybunach usłyszeliśmy już w 15 minucie, a to za sprawą celnego strzału Klaudii Gogolok. Do końca pierwszej połowy mecz był bardzo wyrównany lecz z wynikiem 1:0 oba zespoły zeszłym do szatni. Na drugą połowę Polonistki weszły jeszcze mocniejsze, jednak zawodniczki z Wałbrzycha nie dawały za wygraną. Pomimo dogodnych sytuacji nie udawało im się pokonać bramkarki Polonii Prószków.  Nasze zawodniczki wręcz przeciwnie, nie tracąc okazji w 65 minucie akcją na połowie przeciwniczek dały sobie możliwość do strzelenia kolejnego gola, który ziścił się dzięki nowej zawodniczce w szeregach Polonii Natalii Koptoń. Asystę przy tym golu zaliczyła Sandra Zylla. Licznie zebranej publiczności Prószkowianki sprezentowały jeszcze dwa gole. W 83 minucie fantastycznym strzałem z 32 metra popisała się Karolina Sobotkiewicz. W 88 minucie po faulu w polu karnym na Klaudii Gogolok kropkę nad 'i' postawiła bramkarka Polonii Prószków Anna Józefczyk wykonując precyzyjnie rzut karny i tym samym pokonując bramkarkę przeciwnej drużyny. Cały zespół zasłużył na ogromne gratulacje oraz oklaski za walkę na boisku do ostatnich minut. Pokazały dzisiaj, że okres przygotowawczy zaowocował w zupełnie nowe zawodniczki. Silniejsze i pewniejsze w swoje umiejętności. Miejmy nadzieję, że tak jak dzisiaj rozpoczęły nowy sezon, tak też będą go kontynuować aż do ostatniego meczu.